5 критеріїв при виборі ковша

Від прaвильнoгo вибoру кoвшa зaлeжить успіx будівeльнoгo прoцeсу. Тoму пeрeкoнaйтeся, щo інструмeнт відпoвідaє пoтрeбaм вaшoгo підприємствa і підxoдить в целях майбутніх умов експлуатації. Наші експерти допоможуть вы обрати ідеальний варіант вслед допомогою 

п\’яти основних вимог:

 

Розмір. Ранее тим, як обрати розмір ковша, потрібно врахувати:

  1. Сумісність інструменту з вантажною машиною. Одаренный екскаватор повинен закінчити навантаження вантажівки из-за чотири-п\’ять підходів.

  2. Умови: матеріал і складність взаємодії з ним.

  3. Щільність матеріалу.

Витривалість. Головна різниця між ковшем во (избежание загального призначення, ковшем чтобы складних, особливо складних і екстремальних умов – здатність протистояти зносу.

  • черпалка загального призначення необхідний в целях загальних робіт і навантаження бруду, глини і гравію;

  • кюбель для складних умов знадобиться угоду кому) загального застосування в будівництві в роботі з багатьма матеріалами, але з невеликою кількістю заповнювача;

  • интересах особливо складних умов – в (видах навантаження пісковика, вапняку, граніту і подібних матеріалів;

  • с целью екстремальних умов: для динамічного копання, навантаження дробленого шлаку, вапняку, щебеню граніту, базальту, гематиту і залізної руди.

Обрамление краю. Існує сам-друг типи обкантовок краю угоду кому) різних місцевостей і завдань:

1. «Лопатний» кромка: забезпечує краще проникнення і швидше навантаження подле роботі з твердими матеріалами. Зазвичай такий гусь використовують там, де руйнування і розпушення грунту – це основна вимога.

2. Прямий граница: ця модель забезпечує якісне очищення і оздоблювальну роботу.

Відстань між зубцями. У важкому про копання середовищі менша кількість зубців забезпечує краще проникнення в почва, так само як і «лопатний» область. Caterpillar, звичайно ж, враховує це в виробництві ковшів в целях робіт в кар\’єрах.

Творческий почерк зубців. Обирати вкус зубців слід грунтуючись бери потужності машини і передбачувані умови застосування ковша. Зубець, спеціально виготовлений с целью поліпшення якості проникнення, стирається швидше, але він краще підійде во (избежание роботи в складному середовищі про копання.

Щоб перейти задолго. Ant. с вибору ковшів, ознайомтеся з 

Каталогом навісного обладнання Caterpillar

. Якщо у вы виникнуть питання, звертайтеся перед фахівців компанії Цеппелін Україна по (по грибы) номером

 0 800 300 350

.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.