5 кроків до ванної кімнати в стилі нової класики

Трaдиційні інтeр\’єри ― мaсштaбні, рeспeктaбeльні, ґрунтoвні. Вoднoчaс вoни вимaгaють знaчнoгo прoстoру. Щe oдин вaжливий мoмeнт: дeкoрaтивність і xимeрнe oздoблeння супeрeчaть принципaм функціoнaлізму, яким підпoрядкoвaні сучaсні сaнвузли. Нoві чaси вимaгaють нoвиx рішeнь і oтримують їx. Нa зміну стилям із вікoвoю естетичною базою прийшла неокласика, що відкидає помпезність і масивність. Нова класика ― це прагматичний, виважений, лаконічний проектирование, який переосмислює традиційні канони. Поєднання звичної класики та практичного мінімалізму, атмосферного скандинавського модерну й інших сучасних напрямків цікаве і цінителям вічного, і прибічникам останніх модних тенденцій. Цікаво ця предмет розвинута в статті: «Класична кювета кімната: концепція CLASSIC».

Щоб створити оригінальний і функціональний неокласичний інтер\’єр ванної кімнати, дотримуйтесь наступних порад. 

Пропорція та гармонія 

Симетричність і пропорційність грають важливу ролька у традиційній естетиці. Особливо цей побудьте здесь помітний у декоруванні: всі візерунки, орнаменти та малюнки продумано поєднуються між собой. Оновлена класика відкидає монументальність і пишний аркатура. Водночас дотримання пропорцій, правильні геометричні форми, плавні лінії та гармонійна поєднуваність елементів залишаються основою оформлення.

 

Усі перелічені характеристики по полной обойме використовують виробники сантехніки. Квадратні шафи, прямокутні ванни та умивальники, овальні чаші, конусоподібні унітази та біде мають м\’які лінії та заокруглені кути. Округлі форми асоціюються із затишною та медитативною атмосферою, що допомагає створити спокійний, комфортний та елегантний інтер\’єр. Аксесуари також бажано підбирати з плавними контурами. 

Палітра кольорів

Во (избежание традиційних інтер\’єрів характерна палітра «земляних» відтінків із золотистим, мідним, срібним відблиском і з вкрапленнями темних шляхетних відтінків синього, зеленого, червоного. Оновлена інтерпретація використовує «легкі» кольори. Відтінки бежевого, сірого, пісочного, білого залишаються основою. Предварительно нейтральних тонів додають пастельні голубий, зелений, рожевий, жовтий, бузковий. 

 

В неокласичній кольоровій схемі майже отнюдь не використовують контрасти. Відтінки доповнюють Вотан одного. Однак це без- означає, що нова класика відмовляється від яскравих і веселих акцентів. Головне, щоб насичені барви доповнювали основну палітру та допомагали створити оригінальний і комфортний простір.

Матеріали 

Історично склалося, що во (избежание інтер’єрів в стилі бароко чи класицизму використовували природні матеріали. Цінні породи дерева, мармур, сланець, граніт, коштовне та напівкоштовне каміння, желтый дьявол, срібло, бронза, текстиль з гаптованими орнаментами ― це вдаль неповний список елементів оформлення. Сучасний пульс життя вимагає практичності, тому предварительно природних додаються штучні матеріали. Особливо це поєднання актуальне в (видах ванної кімнати, де від предметів обстановки вимагається підвищена стійкість впредь до впливу води, надійність, зносостійкість. 

 

Санвузли комплектуються меблями з вологостійким покриттям чи спеціальним просоченням фасадів. Дотягувачі, напрямні елементи, петлі, ручки виготовлені із сучасних сплавів, що маловыгодный бояться корозії. Корпуси якісних душових гарнітурів та систем, змішувачів, комплектуючих створюють із латуні, нержавіючої сталі, міцних полімерів. Хромування чи нанесення спеціальної фарби ― додатковий захист від води, а також простий спосіб створити виріб із завершеним дизайном. Унітази з гігієнічної кераміки чудово комбінуються з умивальниками з надміцного литого мармуру та акриловими ваннами.   

Функціональність

Якщо говорити оборона функціональний аспект, то нова класика энергически використовує інноваційні технології. Трендец, що підвищує комфорт і малограмотный порушує гармонію, буде доречним у такому інтер\’єрі. Сучасну ванну кімнату важко уявити без участия шафок, висувні ящики яких зачиняються без оплаты і безшумно. Дзеркала зі світлодіодним підсвічуванням стали обов\’язковим елементом санітарного простору. 

 

Зростає попит сверху підвісні унітази, які дозволяють створити зручний і незахаращений комунікаціями санвузол. Керамічна чашка, яку тримає схована ради фальш-стінкою рама, спрощує прибирання та содержание покриття підлоги. Крім того, доступні значно гігієнічніші та простіші в догляді безобідкові унітази. У змішувачах угоду кому) ванни, біде, умивальника та душових лійках інтегровані функції та технології, які дозволяють економно використовувати воду. 

Доу-цай

Вище зазначено, що неокласичний образ відмовляється від прикрашання возьми користь лаконічних форм. Однак це безлюдный (=малолюдный) означає, що декоративні елементи опинилися під забороною. Прикрасами стають малограмотный химерні орнаменти, статуетки чи ніжки ванни, які імітують лапи лева. Увага звертається більше получай фактурні матеріали, цікаве поєднання відтінків, сусідство форм. 

 

Наприклад, сверху фоні матових кахлів чітко вирізнятиметься змішувач завдяки дзеркальному блиску хромованої поверхні. Візуальним якорем оформлення можуть стати цікаві аксесуари: мильниці, тримачі, гачки. Плетений кошик в целях білизни, однотонний килимок чи квіти гарантовано додадуть затишку в продуману предварительно дрібниць ванну кімнату.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.