Процедура виправлення неправильного прикусу

Естетична стоматологія має велике значення для здоров’я людини. Виправлення прикусу – не другорядна процедура, яку виконують за бажанням. Це необхідність, оскільки така патологія провокує появу серйозних негативних наслідків для здоров’я.

На що впливають проблеми із прикусом

Ситуація, коли у дитини чи дорослого виявляють неправильний прикус, потребує лікування у фахівця. Якщо є проблема зі скроневим нижньощелепним суглобом, то консультує гнатолог Київ. Він ретельно вивчає стан щелепи, проводить апаратні дослідження, складає план лікування. В деяких випадках може бути рекомендована операція

Комплексна терапія потребує втручання фахівця. Це може бути гнатолог ортодонт, який допоможе позбутися проблем із прикусом. Неправильне положення щелеп впливає на дихання, травлення, говоріння.

Пропорційне обличчя

З дитинства у людини, яка має неправильний прикус, порушуються пропорції обличчя. Це може спотворити дитину, оскільки саме в цей час вона ще росте і розвивається. Навіть незначні порушення впливають на формування підборіддя, усмішки. Якщо обстеження та лікування розпочати своєчасно, то ефект буде помітний досить швидко. Але слід враховувати, що такі патології потребують тривалого носіння пристроїв, що корегують прикус.

Для дорослих пацієнтів така терапія також є ефективною. Помилкою буде вважати, що виправити прикус у дорослому віці складно чи взагалі неможливо. Кожен окремий випадок потребує консультації ортодонта.

З якого віку можна почати лікування

Стоматологи рекомендують привести дитину на перше обстеження у три роки. Подальше формування прикусу та зубного ряду має проходити під наглядом ортодонта. В такому випадку проблем буде менше, а патології можна виправити швидко та безболісно. Верхньої межі для лікування неправильного прикусу майже не існує. Багато хто з пацієнтів і у 35 років розпочинає лікування за допомогою брекет-систем. І воно є ефективним, якщо дотримуватися порад лікаря та налаштуватися на позитивні зміни.

Ортодонтичні конструкції

Ортодонтичних конструкцій існує досить багато. Всі вони поділяються на дві категорії: знімні та незнімні.

  • Знімні апарати – трейнери, елайнери, пластини (їх пацієнт сам одягає та носить визначену кількість годин на добу; використовуються для виправлення прикусу у дітей).
  • Брекет-системи (конструкції, що не знімаються, найбільш прогресивна техніка);

Крім вирівнювання зубного ряду апарати можуть виправляти форму щелеп та ширину піднебіння.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.