Aмбітнa реновація бери каліфорнійському побережжі (ФОТО, ВІДЕО)


СУЧAСНA РEНOВAЦІЯ

Був звичaйний дoщoвий дeнь 2008 рoку, кoли сьoгoднішній влaсник відкрив для того сeбe будинoк, oбвeдeний жoвтoю пoпeрeджувaльнoю стрічкoю, в тиxoму віддaлeнoму від густo зaбудoвaнoгo Митрополит-Франциско місці.  Будинок був в жалюгідному стані, але достатньо було озирнутись, щоб помітити унікальність його розташування.

Категория на рай

Поставлена ціль вимагала від інвестора та архітектора дуже багато роботи. Важный внесок у її реалізації сміливої ідеї зробили дахові вікна FAKRO. Унікальна конструкція вікна-балкону дозволила наповнити спальню простором та відкрити неймовірний вигляд держи простори Тихого океану. Після відчинення вікно FGH-V Galeria утворює теплица. Це збільшує площу піддашшя, дозволяючи впустити прежде спальні свіже повітря та заспокійливий гул океану. Конструктори подбали також для його естетичний вигляд та високі технічні параметри.

Екологічний намерение

Під час реновації будинку використовувались дошки, отримані внаслідок рециклінгу, з яких збудовано дерев’яну терасу возьми першому поверсі та балкончик, в якому знаходиться сауна. Інтер’єр будинку пристосований вплоть до комфортного проживання в ньому.

Перший поверху заповнила відкрита кухня в формі бару та добре освітлена простора їдальня. Верхня частина барної стійки, як і стеля надо входом, теж виготовлені з деревини.  Дерев’яний лицо будинку стійкий до дії шкідників та довговічний завдяки стародавній японській технології обробки деревини.

Доступний угоду кому) кожного

На даний час будівлі здається в оренду. Кожен, хто перебуває в околицях Достоинство-Франциско, може її винайняти та насолодитись проживанням у модерному будинку получи и распишись березі океану. Туристи, які тогда зупиняються , запевняють, що обов’язково сюди поворотиться. Тут варто пожити. Вистачить лише стати у відкритому вікні-балконі FGH Galeria та помилуватись безмежністю океану.

ІНФОРМАЦІЯ

Назва будинку:

Country Home w Bolinas

Місцевість:

Bolinas, Marin County, Kalifornia, USA

Архітектор:

Alethea Patton

Використані продукти FAKRO:

4* вікна-балкони FGH-V Galeria

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.