CAT 320 GC Надійний. Комфортний. Продуктивний


У рoзрoбці нoвoгo мoдeльнoгo ряду eкскaвaтoрів Cat® був зaстoсoвaний іннoвaційний підxід, який нaдaє вaм нaступні пeрeвaги:

  • Більшe кoнструктивниx oпцій.
  • Більшe вбудoвaниx тexнoлoгій.
  • Більше цінових опцій.

Екскаватори Cat допоможуть вашому бізнесу стати більш успішним. Вони надають можливість виконувати великі обсяги робіт з мінімальними витратами, отримуючи більше прибутку. Новий екскаватор Cat 320 GC забезпечує ідеальний отчёт) продуктивності та витрати палива. Він розроблений на умов з низькою і середньою інтенсивністю експлуатації і забезпечує мінімальну вартість володіння і експлуатації. Поєднання низькообертового двигуна і великого гідронасоса забезпечує найвищу продуктивність возле меншому споживанні палива (зниження витрати палива предварительно 20%).

ПРАЦЮЙТЕ РАЦІОНАЛЬНО. ЕКОНОМТЕ ГРОШІ

Працюючи получи Cat 320 GC, можна перемикатися між двома режимами потужності, щоб регулювати споживання палива. Система високої потужності (Power mode) забезпечує максимальну продуктивність у важких видах робіт, включаючи завантаження самоскидів і копання траншей. Новий Адаптивний общественный порядок (Smart mode) автоматично керує двигуном і гідросистемою, оптимізуючи витрати палива в до скорого-яких видах робіт. Наприклад, потужність знижується рядом поворотах платформи і підвищується під время копання.

Завдяки збільшеним і синхронізованим міжсервісним інтервалам ви можете виконувати більше робіт близ менших витратах у порівнянні з 320D2 GC. Зручний приступ до фільтрів прискорює техобслуговування. Нові гідравлічні, повітряні та паливні фільтри відрізняються більшою місткістю і терміном служби.

Задолго. Ant. с ГОЛОВНИХ ФАКТОРІВ ЕКОНОМІЇ НАЛЕЖАТЬ:

  • Згруповане розташування фільтрів угоду кому) швидкого техобслуговування.
  • Збільшені інтервали заміни мастильних фільтрів; новий гідравлічний фільтр підвищеної місткості.
  • Нова конструкція повітряного фільтра Cat®, що підвищує термін служби в 100% в порівнянні з колишнім фільтром.
  • Міжсервісні інтервали паливних фільтрів, синхронізовані чтобы скорочення простоїв.

ТУРБОТА Насчет ЛЮДЕЙ І ПРО ОБЛАДНАННЯ

Щоденне техобслуговування Cat® 320 GC виконується для 100% з рівня землі. В результаті всі роботи спрощуються, прискорюються і стають безпечнішими. Серед контрольних точок є: рівень моторного мастила, паливний водовіддільник, видалення води і осаду з паливного бака, рівень охолоджувальної рідини. Щоб включити двигун екскаватора, исповедь набрати на екрані персональний PIN-шифр. Крім того, можлива ідентифікація оператора вследствие мобільний додаток на смартфоні либо опціональний Bluetooth®-брелок.

Детальніше насчет екскаватори CAT нового покоління: https://www.zeppelin.ua/lp/320/

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.