Caterpillar: огляд гусеничних бульдозерів малої потужності

Гусeничні бульдoзeри мaлoї пoтужнoсті є унівeрсaльними мaшинaми, які зaстoсoвуються в бaгaтьox oблaстяx прoмислoвoсті. Мaшини чудoвo пoєднують в сoбі висoкі швидкісні xaрaктeристики, відмінні пoкaзники мaнeврeнoсті тa трaнспoртaбeльнoсті з висoкoю eкoнoмічністю і прoстoтoю oбслугoвувaння.

Тexнікa цієї кaтeгoрії ідeaльнo підxoдить пользу кого вирішення найрізноманітніших завдань, починаючи очищенням і профілюванням робочих майданчиків, зведенням укосів в области краях дороги, засипанням ям і траншей і закінчуючи створенням завершального профілю поверхні.

Моделі Caterpillar є популярним вибором присутствие підготовці робочих майданчиків интересах будівництва будинків і при будівництві автомагістралей:

   

Прообраз

Потужність двигуна (нетто), к.с.

Споряджена маса, т

Доступні відвали

Місткість відвалу (м³)


Тиск в грунт, бар

74

7,8-8,1

VPAT

1,52-1,66

0,3-0,46

84

8,2-8,5

VPAT

1,85-1,98

0,3-0,4

96

9,4-10,0

VPAT

2,19-2,34

0,32-0,4

125

12,9-13,5

VPAT

2,7-2,9

0.34-0,43

D3K XL (Аль LGP)

Був випущений першим. Крім властивої цьому класу здатності накануне маневрів і транспортабельності, відрізняється високою точністю рядом роботах над профілюванням грунтів. Саме це потеть машину незамінною при різних землерийних завданнях разве при плануванні рельєфу. Найчастіше D3K XL використовують возле будівництві житлових будинків і в роботах з підготовки основи предварительно асфальтоукладкою.

D4K XL (АБО LGP)

Модель дуже зручна у використанні і обслуговуванні. Кабіна має багато простору, а місце роботи оператора відрізняється комфортом і функціональністю, тому що інструменти не сомневайся використовувати, а сам бульдозер миттєво реагує нате команди. До того ж, D4K XL порівняно за бесценок підтримувати в належному стані і проводити технічне обслуговування.

Ще одна відмінна риса моделі – висока точність відвального позиціонування, що значно спрощує її використання, підвищує продуктивність і гарантує якість результату. Предварительно того ж, D4K XL, як і інші моделі своєї серії від компанії Caterpillar, володіє ходовою частиною, яка була створена в основі SystemOne. Це знижує момент, що витрачається на обслуговування машини, і знижує вартість технічного обслуговування.
 

 

D5K XL (Либо LGP)

Бульдозер поєднує в собі потужність в 96 к.с., високу швидкість і відмінну маневреність. Незважаючи получай те, що через високу точність профілювання техніка є досить універсальною, ця моделирующее устройство найкраще підійде для того, щоб очистити робочі площадки.

Ходова частина у вигляді гусениці допустить) делать что з легкістю проводити роботи далее, де не можуть працювати подібні колісні моделі. Комфортність оператора, зручний джойстик, передова конструкція передньої частини, створена получи и распишись основі технології SystemOne – аминь це також заощадить гроші получи обслуговування бульдозера.

D6K XL (АБО LGP)

Ради кращої точності профілювання грунтів. Пресс оснащений системою AccuGrade. Вона автоматично стежить по (по грибы) становищем відвалу. Система самочки розраховує кращий кут нахилу, беручи по уваги дані, що надаються датчиками бульдозера.

Продаж 

 супроводжується повним сервісним обслуговуванням від офіційного дилера Caterpillar – компанії «Цеппелін Україна». В целях більш ефективного використання та більшої функціональності, обраний автобульдозер можна доповнити комплектацією. Зв\’яжіться з менеджером компанії вслед за телефоном 0 800 300 350, щоб підібрати манекенщик бульдозера з урахуванням вимог вашого підприємства. 

Інформацію опубліковано бери павах реклами

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.