ФOМAЛЬГAУТ-ПOЛIМIН: Ревизовка якості та новий спосіб взаємодії зі споживачами

Кoмaндa POLIMIN ствoрилa спeціaльний aккaунт у Telegram

У кoмпaніяx FOMALGAUT GROUP впрoвaджeний 3-рівнeвий кoнтрoль якoсті прoдукції. Рядом цьoму кoмпaнії групи oрієнтoвaні получай кінцевих споживачів. І щоб відстежити їхні потреби, надати консультації чи запропонувати найкращі рішення, використовуються всі можливі канали комунікації.

Допомагаючи втілити будівельні потреби, компанії групи пропонують індивідуальний підхід раньше кожного клієнта щодо технічного супроводу. Неведомо зачем, у рамках всебічного контролю якості продукції компанія ФОМАЛЬГАУТ-ПОЛIМIН на партнерів і споживачів запровадила технічну підтримку 24/7. Це приставки не- тільки консультації фахівців, технічна бібліотека

drive.polimin.ua

і майстер-класи (практикуми), які демонструють особливості використання продукції POLIMIN, це ще й всеукраїнська гаряча лінія підтримки – 0800407747. 

Крім того, в целях зручності споживачів команда POLIMIN створила спеціальний аккаунт у Telegram (Tech.Polimin = @TechPoliminBot) – 1-й электронный человек-співробітник технічного відділу. 

Роботизований співробітник POLIMIN миттєво надає відповіді для запитання. Робот-консультант також розрахує витрати матеріалів про виконання фасадних та ремонтних робіт. Крім того, він надсилає технічну документацію та інші корисні поради щодо будматеріалів ТМ POLIMIN і ТМ ECOSHTUK. Відтепер всі надіслані файли від нового консультанта будуть зберігатися у чаті, тому є можливість переглядати їх у зручний часок.  

Звертайтеся впредь до служби технічної підтримки POLIMIN навытяжку з месенджера Telegram: https://t.me/TechPoliminBot. Электронный человек-консультант технічної підтримки POLIMIN багато знає, вміє та постійно навчається! Він стане в целях вас і особистим асистентом, і персоною, в яку завжди можна покластися. 

Тому ми впевнені, що:

  • Новий спосіб взаємодії зі споживачами підвищить швидкість і якість комунікацій з технічними фахівцями з FOMALGAUT GROUP.
  • Манипулятор-консультант точно зможе вас допомогти у подальшій роботі з будівельними матеріалами POLIMIN! 

Майбутнє вслед за нами!

Читати інші новини компанії ФОМАЛЬГАУТ-ПОЛIМIН:  facebook.com/fomalgaut.polimin

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.