Модульні конструкції – тренд 2020


Підвищeну зaцікaвлeність дo мoдульнoгo будівництвa мoжливo пoбaчити у всьoму світі. Зa oстaнні 5 рoків пoпит в Єврoпі нa мoдульні вирoби зріс мaйжe вдвічі і укрaїнський ринoк нe є виключeнням. Нe тaк дaвнo мoдульнa кoнструкція булa eкoнoмічним рішeнням к нeруxoмoсті у дeшeвиx рaйoнax. Сьoгoдні ж ситуaція со всей полнотой змінилась і  модульна конструкція використовується у комерційних проектах високого класу.

Модульна конструкція самоё по собі – це спосіб швидкого будівництва ради рахунок використання модулів, які виробляються для виробництві та збираються для об’єкті як проектировщик.

Гарним прикладом розвитку ринку модульних технологій є компанія PILLAR (www.pillar-ua.com), яка керуючись  потребами споживачів, розробила лінійку модульних конструкцій під торговою маркою FIT-KIT  (www.fit-kit.pro), які спрощують ланцюг дій монтажників получи и распишись об’єкті замовника. Це, перш из-за все, економить час! Хто і як його цінує та рахує – це вже персональне питання.

Та як стверджує Олександр Гостєв, засновник компанії PILLAR: «Такий параметр, як «висока швидкість реалізації проекту» майже завжди стоїть возьми першому чи другому місці, поступаючись лише ціні. В кожному сегменті ринку причини підвищених вимог задолго. Ant. с швидкості БМР різні, чи без усилий «власні». Приватний замовник, наприклад, сім’я, яка вирішила побудувати дім, якомога швидше хоче доторкнутись до самого результату власних вкладень. Відповідальні процеси, починаючи від проектування, будівництва та накануне оздоблюваних робіт вбивають сумарно місяць власного часу, проведеного возьми  об’єкті. І це в кращому випадку, якщо ви вже знайомі з тим, що таке будівельні роботи.  У випадку з великим комерційним проектом – це вартість грошей у часі. Чим дорожчий об’єкт будівництва, тим вище вартість одного дня його будівництва. Відповідно, чим раніше об’єкт если запущений в експлуатацію, тим коротше термін повернення інвестицій.»

Розробники модульних конструкцій FIT –KIT взяли вслед основу жорсткі вимоги к проектуванню своїх продуктів – це швидкість монтажу, екологічність матеріалів, сучасний проектирование та функціональність. На сьогодні номенклатура продукції торгової марки далеко не великий, так як питання контролю якості виробів  легше забезпечити для більш вузькій лінійці. Він включає у себя базові модульні конструкції різноманітних модифікацій к дому та дачі: тераси, огорожі, навіси, альтанки, причали/пірси, а також самовластно модульний дім.

Перевагою модульних конструкцій є висока швидкість монтажу, що досягається завдяки болтовим з’єднанням деталей вне застосування зварювання, сверловки, підрізання та бетонних робіт.

Виключити бетонні роботи в разі монтажу конструкцій FIT –KIT дозволяє використання геошурупів компанії PILLAR, які виготовляються  сверху власному виробництві з 2010 року после німецькою технологією. За цей полоса , використовуючи технологію свайно~пальового фундаменту, компанія реалізувала більш ніж 1000 проектів у різних галузях, маючи найбільший досвід у цьому далеко не тільки в Україні.

Додатковою перевагою конструкцій FIT –KIT є можливість швидко та зручно додати, видалити или перенести усю конструкцію, разве її окрему частину, в залежності від вироба. Круглым счетом, наприклад, сезонні літні гриль-кафе, бази відпочинку, МАФи в паркових та прибережних зонах приставки не- будуть змушені витрачати зайві кошти та полоса на монтаж/демонтаж конструкцій. Безлюдный (=малолюдный) менш важливим плюсом є тёцка, що на гвинтових палях можливо будувати предприимчиво будь які легкі конструкції, оформлюючи як тимчасові споруди (наприклад, у тому випадку, якщо отримати дозвіл неможливо, или досить дорого та довго). Такими складними в узаконенні зонами є водоохоронна лінія , міський сквер, тощо.

Для проектування такого складного, у порівнянні з терасою, продукта як модульний дім, компанія PILLAR запросила талановитого українського архітектора Сергія Готвянського. Етап проектування зайняв 2 місяці. В результаті вийшов модульний дім в (видах комфортного цілорічного проживання.

«Цей дім по части наповненню можливо порівняти з номером шик-модерн у готелі. У ньому є все необхідне на життя. Ідеально пасує людям , які мають бажання проводити свій часочек ближче до природи та швидко задовольнити свої потреби у цьому. У процесі проектування модульного будинку ми намагались досягти головного кінцевого результату в (видах майбутніх мешканців — вироблення дофаміну. Цей гормон синтезується під часик позитивних емоцій та переживань. Будуючи традиційний дім ви ніколи приставки не- знаєте, який він если по факту. Ви отримуєте тетька, що вийшло в результаті будівництва. У випадку з модульним домом ви отримаєте в точності тетя, що бачите і можете «помацати руками» задолго. Ant. с купівлі. Уявіть , що вы пропонують купити новий Porsche по части його намальованому збраженню, рендеру, навіть маловыгодный фото. Як ви приймете рішення после покупці? В планах компанії виробництво першого демонстраційного модульного будинка…» —розповів Олександр. Детальніше з роботами можна ознайомитись в ютуб каналі: https://www.youtube.com/channel/UCd_z9jhKR100bQ2EL-vpn_Q 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.