Огляд ринку житла у Житомирі: карантинні ціни та робота агентств під час локдауну

Журнaлісти пoртaлу site дізнaвaлися, щo відбувaється нa ринку житлoвoї нeруxoмoсті у містax, дe чeрeз пoгіршeння ситуaції із СOVID-19 пoсилeні кaрaнтинні oбмeжeння. Oднією із пeршиx пoтрaпилa у «чeрвoну зoну» під чaс трeтьoї xвилі кoрoнaвірусу Житoмирськa oблaсть. З 3 бeрeзня 2021 рoку в рeгіoні встaнoвлeний «чeрвoний» рівeнь eпідeмічнoї нeбeзпeки. 

У пoрівнянні із минулим рoкoм ціни нa квaртири у Житoмирі вирoсли дo 10%, кaжe засновник рієлторської компанії CR.UA, хрен ради Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) України (АФНУ) Андрій Нагребецький. Подорожчання зачепило і первинний, і вторинний ринок. 

«У нас високий попит возьми житло, але в місті дуже мерзко будується первинний ринок. Якщо новобудови є, вони нате етапі котловану розкуплені. Ми вблизи від Києва, є потік капіталу, Житомир — транзитне місто. Але якщо порівнювати із Хмельницьким ли з Рівним, то ми взагалі приставки не- будуємося, застигли у 70-80-х роках. Скрізь тільки старий запас. Тому нерухомість на вторинному ринку приближенно дорого коштує. Особливо зріс попит держи двокімнатні квартири. Якщо рік тому хрущовку у п'ятиповерховому будинку в середньому можна було купити следовать $26-27 тис., то получи поточний момент це ближче предварительно $27-32 тис. Оселі у будинку поліпшеного планування подорожчали поперед $37 тис. Гарна дом може коштувати і $40 тис.», — додає засновник Практически «ТАЯ» Олена Ковальчук. 

Найбільш затребуване житло у центрі міста, продовжує Андрій Нагребецький.

«Вслед за тем сконцентровані культурно-розважальні заклади, бізнес «прив'язаний» впредь до центральної частини, в околиці розташовані численні офіси. Тому більш зручно жити у центрі», — зазначає експерт.

Далі вслед рівнем затребуваності йдуть такі масиви, як Богунія та Корбутівка.

«Корбутівка — елітний мікрорайон, тому що инуде екологічно чиста зона, ліс, річка», — констатує рієлтор, конечность АСНУ Володимир Іщенко. 

Трохи нижчі ціни сверху житло можна знайти в околицях вул. Польова та масиві Крошня. Проте навіть у цих місцевостей є свої поціновувачі. 

«Користується попитом Польова. Дуже гарний та доступний полоса. Зараз там зробили струя. Але в основному забудова представлена старим житловим фондом, хрущовками. Мінус Крошні у тому, що затем поруч звалище. Влітку, коль спека досягає 30 градусів из-за Цельсієм та стається пожежа получи и распишись смітнику, весь дим йде у мікрорайон, і человеки дихають цим повітрям», — пояснює Володимир Іщенко. 

«Бери Крошні немає квартир у продажу. Если там виставляється квартира, її купують из-за 2-3 дні. Хто живе в цьому районі, хто приохотиться) к кому-чему цей район, він ніколи неважный (=маловажный) піде на Корбутівку», — стверджує Олена Ковальчук.

Особливий редюит, на який звертають увагу житомиряни під часок вибору житла, — опалення. 

«У Житомирі цінується автономне опалення, тому що для централізоване завищені ціни. Старі квартири неможливо переобладнати минус дозволу, а отримати його важко», — розповідає Андрій Нагребецький.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.