Oсвіжaємo фарбоване покриття стін


Якість фaрбувaння стaриx стін вeликoю мірoю зaлeжить від прaвильнoї підгoтoвки пoвeрxoнь пeрeд бeзпoсeрeдньo нaнeсeнням нoвoї фaрби. Oснoвa, яку пoкривaтимуть фaрбoю, пoвиннa бути щільнoю, міцнoю і зaґрунтoвaнoю.

Зaлeжнo від стaну oснoви вaм мoжуть знaдoбитися тaкі інструмeнти й матеріали: полімерна ґрунтовка, малярна стрічка, малярна плівка, малярська ванночка, малярний пензель (косий), шпаклювальна вышивка, металеві шпателі, фарба про слідів від протікання і плям, губки, протигрибковий засіб і відро.

Сиречь перед тим, як розпочати фарбування, необхідно підготувати матеріали й інструменти, з якими ви працюватиме, а також саме робоче місце.

У разі, якщо приміщення, стіни якого священнодействие перефарбувати, обжите, необхідно винести з нього всі меблі, які можуть перешкоджати роботі, альбо ж перемістити їх на середину приміщення, захистивши малярною плівкою від потрапляння сверху їхню поверхню фарби. Також потрібно обов’язково очистити стіни від декору, карнизу, демонтувати кришки розеток і електровимикачів. Як варіант, останні можна також покрити малярною стрічкою. Нею ж необхідно обклеїти плінтуси, а підлогу та всі виступаючі предмети, як-с радіатор, покрити малярною плівкою.

З метою перевірки стану основи стін потрібно інтенсивно протерти їх долонею в різних місцях. Якщо получи и распишись долоні залишаться сліди старих пігментів, необхідно покрити поверхню стін ґрунтувальним засобом.

Також поперед. Ant. после фарбуванням старих стін їх необхідно очистити від пилу, бруду. Якщо виявили плісняву, ведь її необхідно усунути використавши протигрибковий засіб. У разі наявності тріщин – зашпаклювати їх. І лише тоді приступити раньше ґрунтування та фарбування.

 

Навіщо ґрунтувати стіни

Якісна ґрунтовка:

  • забезпечує кращу адгезію (зчеплення) штукатурок, фарб та інших оздоблювальних матеріалів;
  • зміцнює та ущільнює основу;
  • ефективно збалансовує поглинальну здатність основи;
  • зменшує розхід поверхневих емульсій, а отже – економить витрати в фарбування.

Усіма цими характеристиками володіє ACRYL-PUTZ® GU 40 ПОЛІМЕРНА ҐРУНТОВКА Універсальна, яку рекомендують на підготовки поверхні перед фарбуванням. Вона забезпечує невыгодный лише відмінне зчеплення фарби з поверхнею, але й правильне висихання пізніше нанесених поверхневих виробів. Полімерна ґрунтовка також запобігає занадто швидкому проникненню води в основу та створює легкі сатинові, прозорі покриття, газо- і паропроникні.

Засіб підходить на ґрунтування цегляних, цементних, вапняних, точно-вапняних, гіпсових, гіпсокартонних, бетонних основ із високою поглинальною властивістю.

Фарбування стін варто починати від важкодоступних місць, таких як місця біля радіаторів, вікон і дверей, а також кутів. Тоді рекомендується використовувати пензель (косий для того кутів) або мінівалик. Спершу фарбу наносять рухами «вгору-ниже», а останні рухи в одному напрямку – згори майна. Ant. вверх, так досягаємо однорідної структури пофарбованої поверхні. Другий сфера фарби наносити слід після щонайменше дво- / чотиригодинної перерви в целях висихання першого шару. Звісно, часочек висихання залежить від фізичних показників кімнати: температури, вологості тощо.

В целях декоративного покриття стін радимо використовувати Śnieżka Design Lux 3. Це латексна фарба в (видах інтер’єрів, яка створює глибокоматове покриття, яке маскує незначні нерівності та дефекти основи. Виріб містить інноваційний элемент Teflon™ surface protector, що забезпечує менший ступінь притягання забруднень, а також володіє 1-им класом стійкості накануне мокрого стирання згідно з нормою ДСТУ EN 13300. Перед числа переваг фарби належать також відмінна покривна здатність і економний розхід (впредь до 10м²/кг за одношарового нанесення). Водночас фарба має екологічні переваги, оскільки внесена впредь до Реєстру екологічно сертифікованих продуктів, тому получай упаковках зображено знак «Зелений журавлик», який інформує споживачів для те, що виріб має екологічний сертифікат.

Призначена пользу кого використання всередині приміщень, виконаних із цементних, точно-вапняних, вапняних, гіпсових матеріалів, гіпсокартонних плит, плит із деревини та деревопохідних матеріалів, а також угоду кому) скловолокнистих і флізелінових шпалер.

Или, готуючись до великодніх свят, можна минус зусиль освіжити покриття стін в оселі, і насолоджуватися відмінним результатом оновленого дизайну.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.