ПВХ мембрана для підземної гідроізоляції


Рулoнний пoлівінілxлoридний (скoр. ПВX) мaтeріaл – oдин з нoвaтoрськиx oднoшaрoвиx мaтeріaлів, рoзрoбкa якoгo стaлa рішeнням ширoкoгo кoлa прoблeм.

Мeмбрaнa з ПВX – цe пoлімeрний мaтeріaл пользу кого гідрoізoляції на основі полівінілхлориду.

Перша відома Поливинилхлоридный мембрана розроблена в якості покрівельного гідроізоляційного покриття і випущена в 1966 році в Німеччині. Чудові характеристики покрівельних мембран були швидко визнані та протягом всього декількох років вже мільйони квадратних метрів мембран покривали покрівлі в области всій Європі. Незабаром використання Поливинилхлоридный мембран поширилося і по всьому світу.

Перепонка з ПВХ є лідером серед гідроізоляційних матеріалів во (избежание покрівель і сьогодні, але в) такой степени само успішно використовується пользу кого гідроізоляції резервуарів для води, в тому числі басейнів, і підземних споруд.

Компанія Лібер Україна представляє получай вітчизняному ринку унікальну Поливинилхлоридный мембрану LIBER PVC. Неармована пластична маятник з жовтим сигнальним шаром на гідроізоляції підземних споруд, виготовлена з високоякісного полівінілхлориду получай сучасному заводі IMPER в Італії.

LIBER PVC використовується в целях облаштування гідроізоляції підземних паркінгів, тунелів, подземная (трасса та інших будівельних конструкцій, в (видах яких необхідний захист від впливу вологи та води. Даний матеріал також підходить исполнение) гідроізоляції баластових покрівель та покрівель паркінгів, балконів, терас та інших поверхонь, що маловыгодный піддаються довгостроковому впливу ультрафіолетового випромінювання. LIBER PVC стійка давно проростання коренів, гниття і впливу мікроорганізмів, підлягає вторинній переробці.

Гідроізоляційна перепонка LIBER PVC має високі технічні характеристики. Маятник зберігає свою еластичність навіть рядом низьких температурах . Мембрана має високу стійкість накануне удару (≥ 800 мм) і впредь до статичного проколу – 2,5 кН.

Установка ПВХ мембран LIBER PVC можна проводити в всего хорошего-яких погодних умовах, быть дотриманні всіх належних заходів із підготовки поверхні. Подгонка і зварювання може здійснюватися рядом температурі від -10 °C поперед +40 °C. Всі роботи повинні виконуватися кваліфікованим персоналом. Перепонка зварюється електричним зварювальним обладнанням, такими як ручні зварювальні апарати гарячого повітря та автоматичні з контрольованою температурою нагріву повітря перед 600 °С.

Поверхня, на яку укладається маятник, повинна бути рівною, гладкою, без участия гострих предметів. ПВХ мембрану відокремлюють від усіх несумісних шарів, включаючи основу, геотекстильним полотном мінімальної щільності 300 г/м² чтобы захисту від пошкоджень. Крім цього, геотекстиль запобігає процесам прискореного старіння гідроізоляційної мембрани.

Стандартна сценарий укладання LIBER PVC виглядає в такой степени: до основного шару (наприклад нате бетонну основу) геотекстиль – диффузор – геотекстиль – дренажна мембрана – геотекстиль – фінішний мир.

Гідроізоляційна мембрана може похвалитися найдовшим послужним списком успішних характеристик за некоторое время до будь-яким термопластичним матеріалом. Мембрани з Поливинилхлоридный відомі як найбільш надійні та довговічні одношарові системи – це їх основні характеристики. Прежде того, полімерні мембрани служать як захисний коктейль-бар\’єр на полігонах, складах зі зберігання побутових і промислових відходів, підприємствах, мол видобувають і переробляють нафту, к захисту навколишнього середовища від забруднень.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.