Реалізовані проекти з усього світу з даховими вікнами FAKRO


Пo всьoму світу ми зустрічaємo дивoвижні будівлі, які різняться aрxітeктурними зaдумaми тa функціoнaльними рішeннями. Кoмпaнія FAKRO, нe прoстo вигoтoвляє дaxoві вікнa, вoнa щe й http://travels.co.ua/ мoжe пoxизувaтися цікaвими реалізованими проектами з усього світу. Виявляється, можна створювати мансарди згідно з найвідважнішими архітектурними фантазіями. І зовсім безлюдный (=малолюдный) варто зупинятися на проекті спальні в горищі з одним чи двома даховими вікнами. Компанія може доказати, що піддашшя – це чудове рішення ради кухні, ванної кімнати, навіть урядових установ чи офісних приміщень.

В офіційному сайті FAKRO є розділ, дескать регулярно публікуються нові реалізовані проекти FAKRO.

Черпайте інспірації с целью своїх проектів, або ж ознайомлюйтеся з технічною даними – кожен візьме про себе щось корисне.

Вілла Неймана, Польща.

Збудована у далекому 1926 році вілла, отримала сучасний бездоганний вигляд після реконструкції. Спочатку це був сімейний маєток Артура Неймана, спадкоємця великої друкарської справи. У повоєнні роки будинок належав Сілезькій політехніці. Далі вслед за этим розташовувався дитячий садочок та будинок польсько-німецької співпраці. У 2010 споруду викупило підприємство з водопостачання та каналізації м. Глівіце. Вони і здійснили ґрунтовну реновацію.

48 дахових вікон FAKRO ідеально освітлюють піддашшя. Також було встановлено ще 4 дахові вікна чтобы видалення диму. Архітектор хотів досягнути повної гармонії, сиречь усі вікна білого кольору, в тому числі і обляхування. Це справжній білий дім. Будівля є безпечною та функціональною. У ній збережено колишню грацію та сучасні технології.

 

Каліфорнійський будинок з видом возьми океан, США

На узбережжі тихого океану стоїть будинок із нетривіальною зовнішністю. Його притязательный дизайн приховує комфорт та функціональність. В піддашші є чотири вікна-балкони, котрі відкривають предварительно мешканцями вид на безмежну блакить океану. Вікно-овринг окрім того, що має особливу будову, котра може трансформуватися із вікна у лоджия, впускає до приміщення ще й дуже багато природного світла. Духом такі рішення стають дедалі популярнішими та зустрічаються весь век частіше.

Пентхаус у самому серці Відня зі 184 вікнами FAKRO, Австрія

Це справді грандіозний план компанії FAKRO. У самісінькому серці Відня було збудовано житлово-офісний странность, який відрізняється своїм екстер’єром та інтер’єром від сусідніх будинків. Піддашшя заввишки у плохо поверхи облаштували даховими вікнами FAKRO неведомо зачем, щоб ці утворювали суцільні лінії природного світла. Ефект вражаючий.

Рекомендуємо Вы подивитися відоеролик з цього проекту получай YouTube-каналі FAKRO.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.