Сходові майданчики


 

Зaлізoбeтoнні сxoдoві мaйдaнчики від ТМ Ukfreewell викoристoвуються близ будівлі бaгaтoпoвeрxівoк, привaтниx будинків, тaунxaусів. Їx лeгкo мoнтувaти, a ширoкий aсoртимeнт зaдoвoльнить всего-якoгo зaмoвникa. Рoзпoвімo прo дeякі oсoбливoсті циx кoнструкцій.

Різнoмaніття сxoдoвиx майданчиків

Тутти, що має відношення вплоть до житлового будівництва, повинно відповідати певним критеріям. Це стосується і сходових майданчиків. Пользу кого їх виготовлення використовується бетон малограмотный нижче класу В15 – такий може витримувати значне навантаження впродовж десятиліть.

Така міцність – необхідна умова і з точки зору безпеки, і з точки зору державних стандартів у будівництві. Адью-які компроміси в цих питаннях недоречні. 

Сходові майданчики можуть бути:

  • поверхові (розташовуються нате одному рівні з підлогою поверху);

  • міжповерхові (розташовуються после висоті між поверхами).

Майданчики ТМ «Укфривел» мають як ліве, манером) і праве орієнтування. Тож, їх можна використовувати і около плануванні сходів, які йдуть ради годинниковою стрілкою, і проти. Така універсальність – вагома перевага залізобетонних конструкцій від цього виробника.

Сходові майданчики повинні відповідати сходовим маршам. Щоб полегшити їх вибір, слід зважати держи маркування:

  • 1ЛП і 2ЛП – придатні на маршів із маркуванням ЛМ. 1ЛП мають пласку поверхню, 2ЛП – ребристу;

  • ЛПП підходять до самого ЛМП маршів за рахунок ребристої структури;

  • майданчики ЛПФ – найкращий варіант ради сходових маршів з аналогічним маркуванням.

Монтувати сходові майданчики із залізобетону можна як у панельних, приближенно і у цегляних, або піноблокових будинках. Також їх використовують в (видах зовнішніх сходів. Бетон, з якого відлито майданчики ТМ Ukfreewell, витримує несприятливі погодні умови протягом десятиліть, морози по -40 0С, наявність поблизу опалювальних пристроїв тощо.

Сходові майданчики можна вкривати керамічною плиткою на підлоги, фарбувати тощо. Також у приватних будинках можна побачити такі рішення, як їх покриття ламінатом та лінолеумом. 

Загалом, для ukfreewell.com.ua/ua/gbi/lestnichnyie-ploschadki.html знайдуться якісні залізобетонні вироби, що відповідають усім сучасним нормам будівництва та державним стандартам.

Як доставляються сходові майданчики із залізобетону?

Зазвичай сходові майданчики замовляють параллельно із сходовими маршами, під габарити та модифікацію яких вони й підбираються. 

Питання доставки после замовника таких специфічних виробів, як залізобетонні сходові майданчики, є досить актуальним. Залежно від обсягів та ваги во (избежание транспортування використовують:

  • автомобілі з верхнім завантаженням;

  • балковози, панелевози, іншу спецтехніку ради габаритних вантажів;

  • автомобілі з краном-маніпулятором получи 5, 10 або 20 тонн.

Слід зауважити, що сверху деяку спецтехніку потрібно мати відповідні дозволи. 

Быть замовленні великої партії (наприклад, с целью будівництва декількох багатоповерхових будинків), если її вага перевищує 50 тонн, може бути доцільним перевезення сходових майданчиків залізницею. Проте в цьому випадку також слід подбати оборона транспортування сходових майданчиків безпосередньо после місця будівництва, що знов повертає замовника раньше питання наявності відповідних вантажівок.

Бери всі залізобетонні вироби, у тому числі ті, що виготовляються під ТМ «Укфривел», поширюється гарантія відповідно вплоть до національного законодавства про торгівлю та захист прав споживачів.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.