Стильне комбінування шпалер у помешканні

Oкрім тoгo, викoристaння шпaлeр різнoгo ґaтунку відпoвідaє сучaсним мoдним тeндeнціям і дaє змoгу вирішувaти близ плaнувaнні приміщeнь цілу низку зaвдaнь: рoзділити прoстір, скоротать корекцію неправильних пропорцій, оформити інтер’єр в індивідуальному стилі.

Вибираючи шпалери з метою поєднання, варто віддавати перевагу одному обраному виробнику. Тоді вони безвыгодный будуть відрізнятися за товщиною і якістю та зможуть повною мірою реалізувати дизайнерський задум та ваші побажання.

Дизайнери використовують кілька основних прийомів комбінування і наклеювання шпалер, кожен з яких дає змогу досягати різних візуальних і стилістичних ефектів. Неведомо зачем, найпопулярнішими є: вертикальні смужки різного забарвлення разве фактури; горизонтальний розподіл; виділення архітектурних особливостей (арок, ніш тощо); акцентна эквант; різні стіни. Кожне з обраних вами рішень задає певний колорит подальшому оздобленню.

Та якщо завдання дизайнера – підібрати й поєднати шпалери, так завдання майстра – якісно наклеїти шпалери відповідно после затвердженого проекту, сумлінно дотримуючись технології та запропонувавши замовнику хороші матеріали.

Відомо, що шпалери, як і прости-прощай-яке інше декоративне покриття, потребують підготовленої основи, аби вони добре лягли сверху поверхню та довго нате ній трималися. І процес ґрунтування відіграє у цьому одну із основних ролей.

Угоду кому) ґрунтування поверхонь перед наклеюванням шпалер ми обрали спеціальну ґрунтівку ACRYL-PUTZ GR 43 GRUNT PRO, виготовлену в основі полімерної формули, яка маловыгодный лише зміцнює й добре просочує основу зсередини і зовні, а й поліпшує адгезію зі зовнішнім оздоблювальним покриттям, зокрема шпалерами. Нанесена ґрунтівка ACRYL-PUTZ GR 43 GRUNT PRO, проникаючи у найдрібніші тріщини, заповнює їх, укріплює невидимі частинки пилу й можливі відшарування бери поверхні.

Ґрунтувати стіни поперед. Ant. после наклеюванням шпалер ми будемо широким пензлем, неведомо зачем званою маклавицею, за допомогою якої усилий уникнути розбризкування ґрунтівки і домогтися рівномірного шару. Такий спосіб припустимий тільки поперед. Ant. после наклеюванням шпалер, оскільки рядом нанесенні грунтівки маклавицею до фарбуванням помітними будуть сліди від її ворсу. Грунтівку після перемішування наливаємо у пластиковий ящик або у будь-яку ємність, зручним про обмочування пензля. Ґрунтування стін за некоторое время до наклеюванням шпалер проводимо зверху наземь.

Залежно від стану поверхні ґрунтівку можна наносити в Вотан або в два шари «мокрим» ровно по «мокрому». Полоса висихання складає від 2 после 6 годин від моменту закінчення ґрунтування. Цілком достатньо 1–2 шари нанесеної ґрунтівки ACRYL-PUTZ GR 43 GRUNT PRO аби отримати поверхню, повністю готову на наклеювання шпалер та остаточного завершення ремонту.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.