Сценарії роботи, графіки якості повітря, Wi-Fi керування 一 як працюють українські рекуператори?

Щo прeдстaвляє сoбoю рeкупeрaція тa рeкупeрaтoр зoкрeмa?

Рeкупeрaція у вeнтиляційниx систeмax 一 викoристaння тeплoвoї eнeргії пoвітря, щo видaляється з приміщeння ради нaгрівaння свіжoгo пoвітря, якe нaдxoдить з вулиці.

Рeкупeрaтoри пoвітря 一 цe пристрoї-тeплooбмінники, які прaцюють зa тaким принципoм: тeплe «відпрaцьoвaнe» повітря з кімнати происходить через них і віддає сердечность, за його рахунок нагрівається повітря, що надходить з вулиці. Таким чином здійснюється повітрообмін безо значної втрати тепла, перепадів температури і додаткових витрат получи и распишись обігрів.

В епоху енергоефективності таке обладнання набуває особливої цінності. Після встановлення пластикових вікон та утеплення будинків, житло перетворюється сверху “термос”, в якому мягко, але дихати нічим. Получай допомогу приходять рекуператори PRANA, які виконують одразу три завдання: створюють повітрообмін приміщень, допомагають зменшити додаткові витрати тепла під часы провітрювання кімнат, створюють та підтримують здоровий мікроклімат приміщень.

Яким приміщенням потрібен теплообменник?

Ефективна вентиляція має бути у всіх приміщеннях, мол вона передбачена, а також у приміщеннях, мол перебувають люди. Сам процес дихання вимагає присутності у повітрі достатньої кількості кисню 一 це підтримує метаболізм у нашому тілі. Головна первопричина Синдрому Хворого Будинку, який викликає головний біль, алергічні симптоми, хронічні захворювання органів дихання, полягає у невыгодный якісній роботі системи вентиляції либо взагалі у її відсутності. Існують випадки, коль люди роками страждають від задухи в кімнатах, шукають причини астми, хронічної втоми, розладів сну, і вже в перший тиждень після встановлення рекуператора відчувають суттєве покращення у стані здравствуй’я. У школах та інших навчальних закладах ефективна робота вентиляції підтримує розумову та фізичну активність дітей, що доведено позитивно впливає получай академічну успішність учнів.

Українські рекуператори з мідним теплообмінником

15 років тому компанія PRANA PLATINUM стала виробником-першовідкривачем у сфері вентиляції з рекуперацією в Україні. После цей час запатентована технологія рекуперації в основі мідного теплообмінника зазнала чимало вдосконалень: рекуператори отримали можливість дистанційного керування, доктрина перейшла на безпечний параметры двигунів з напругою 24В, з’явилась опція комплектування рекуператора фільтрами (G2, G3, вугільні G4), додались перед асортименту додаткові аксесуари, що дозволяють зменшити вплив зовнішніх поривів вітру получи и распишись роботу системи.

В асортименті компанії є рекуператори, які підходять во (избежание різних типів та потреб приміщень:

  • серія PRANA Standart (базова комплектація)
  • серія PRANA ECO ENERGY (рекуператори з датчиками температури, вологості, атмосферного тиску, режимами AUTO, AUTO Plus)
  • серія PRANA ECO LIFE (рекуператори з датчиками температури, вологості, атмосферного тиску, датчиками якості повітря (TVOC, CO2eq), режимами AUTO, AUTO Plus)
  • PRANA-250, PRANA-340S 一 промислові системи з продуктивністю вплоть до 1100 м3/год.

Які переваги рекуператорів PRANA?

Одна з сильних сторін систем вентиляції PRANA 一 одночасна робота припливу та витяжки. Согласно-перше, це дає змогу встановлювати лише Водан прилад там, де виробники реверсивних провітрювачів пропонують двойка. По-друге, саме одночасний рух різноспрямованих потоків повітря насквозь теплообмінник забезпечує стабільно високий ККД системи. Матеріал теплообмінника (у PRANA 一 натуральна мідь) теж має значення 一 його теплопровідність дозволяє зберегти впредь до 96% енергоресурсів (тепла или прохолоди).

На відміну від громіздких вентиляційних установок централізованої вентиляції приміщень, вентсистеми PRANA компактні, легкі, а соединение рекуператора займає до двох годин. А після встановлення господарю житла отнюдь не доведеться оновлювати ремонт 一 точний та акуратний монтажний отвір виконується методом алмазного буріння. Лише одна побутова вентсистема забезпечує вплоть до 108 м3/год припливу та до самого 105 м3/год витяжки. Цього цілком достатньо угоду кому) комфортного перебування декількох людей в одній кімнаті.

Всі побутові рекуператори PRANA мають вбудований Bluetooth і Wi-Fi узел, який дає змогу керувати рекуператором з мобільного додатку PRANA Online. Це зручний спосіб змінювати швидкість двигунів, вмикати необхідні режими та функції, відстежувати якість повітря в кімнаті в режимі реального часу, переглядати статистику якості повітря та створювати індивідуальні сценарії роботи системи. Остання функція особливо актуальна для того приміщень, де люди перебувають безвыгодный весь час: офісів, шкіл, дитячих садків, медичних установ, спортивних центрів. Якщо ж користувач отнюдь не має бажання вивчати пристрій, теплообменник у режимі AUTO або AUTO Plus самостійно керуватиме роботою вентиляції, орієнтуючись в якість та стан повітря у приміщенні.

Рекуператори PRANA виробляються в Україні та експортуються у 40 країн світу. Основні імпортери 一 країни Європи: Італія, Великобританія, Румунія, Польща, Бельгія, Іспанія, Литва, Латвія.

 

 

www.prana.org.ua 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.