В Україні впав попит на оренду комерційної нерухомості

 Зa “кaрaнтинний” рік в Укрaїні знaчнo знизився пoпит нa oрeнду кoмeрційнoї нeруxoмoсті, і тaкa ситуaція збeрeжeться в нaйближчoму майбутньому.

Ради це кореспонденту УНН розповів керівник комітету з інформаційних технологій та аналітики Асоціації фахівців нерухомості України Едуард Бразас.

“Попит в оренду комерційної нерухомості дійсно впав, быть чому на всі типи нерухомості, по (по грибы) винятком хіба що складської нерухомості, яка в один прием користується попитом. Є в принципі види бізнесу, які добре себя почувають. Саме вони за один присест є драйверами попиту — це медичні установи, служби доставки, тетунька, що працює на винос, получи доставку”, – сказав він.

Бесцельно, за словами експерта, IT-компанії продовжують орендувати офіси, і у них є достатньо просторный вибір, але вони безлюдный (=малолюдный) можуть закрити всі пропозиції сверху ринку.

Окрім того, Бразас повідомив, що близ розумній грошовій політиці орендодавців багато офісних та торгових приміщень здаються. “Інше питання, що раніше це відбувалося ради тиждень-півтора, а зараз може і кілька місяців бери ринку стояти, поки власник безграмотный приведе свої побажання у відповідність з попитом. Але якщо брати в соответствии с ринку, то вакантних комерційних приміщень є десь у районі 15%”, – пояснив він.

Також, из-за його словами, в умовах карантину відбуваються і коригування из-за ставками орендної плати. “Одним заходом зележно від того статусу, який є в тому чи іншому регіоні, як шаблон відбуваються точкові нові домовленості для конкретний місяць або нате конкретний часовий проміжок. Хорда оголосили карантин, орендарі та орендодавці сіли і проговорили орендну плату”, – зазначив співрозмовник.

Відповідаючи в запитання, коли чекати поліпшення ситуації нате ринку оренди комерційної нерухомості, Бразас відповів: “Якщо у нас однажды в два тижні будуть оголошувати локдаун, ставатиме тільки гірше. Якщо задолго. Ant. с влади дійде, що вбивати бізнес малограмотный дорівнює боротьбі з коронавірусом, так тоді у нас плюс-мінус шабаш вирівняється. Я не бачу великих чітких перспектив, що туточки у нас завтра все покращиться. Хорда така перманентно погана ситуація если в найближчому майбутньому”.

Експерт розповів, що в Україні сверху ринку нерухомості спостерігається зростання цін сверху продаж житла, а також мало-: неграмотный слабшає інтерес до покупок у новобудовах.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.