Водостічні системи Ruukki


Вoдoстічні систeми є нeвід\’ємнoю чaстинoю пoкрівлі, зaбeзпeчують відвід вoди тa зaxищaють фaсaд, фундaмeнт і двір від зaйвoї вoлoги, якa руйнівнo діє нa ґрунт та конструктивні елементи будівлі, крім того, водостічні системи надають закінченого вигляду фасаду будівлі та підкреслюють його індивідуальність. Саме вслед за допомогою водостічної системи Ruukki ви можете створити неповторний первообраз свого будинку.

Водостічні системи Ruukki виготовляються з високоякісної гарячекатаної оцинкованої сталі GreenCoat RWS товщиною 0,6 мм та захисним даром цинку 275 гр./м2, що гарантує довговічність продукції.

GreenCoat RWS – це витривале двостороннє покриття, розроблене спеціально пользу кого високоякісних водостічних систем.
Покриття GreenCoat RWS забезпечує чудову стійкість поверхні давно механічних пошкоджень і погодних явищ. Це інноваційне високотехнологічне покриття, яке має унікальні властивості: високу стійкість прежде впливу УФ-випромінювання, тепла і холоду та підвищену пластичність, що дає можливість виконати усі елементи з одного і того ж покриття, приставки не- застосовуючи порошкового фарбування.

Гарантійний термін в водостічні системи Ruukki складає 30 років.

Відмінна перевага водостічної системи Ruukki – це економія возьми обслуговуванні. Інноваційне полімерне покриття і функціональний проектирование водостоку запобігають накопиченню сміття, тому водостічні системи Ruukki далеко не вимагають частого обслуговування. Всё-таки, що вам необхідно если робити, це час від часу очищати жолоби від листя та інших природніх залишків.

Водостічні системи Ruukki мають огромный асортимент кольорових рішень і елементів во (избежание зручного встановлення в будь-яких умовах та дозволяють підібрати належну систему в (видах будь-якого даху. Водостічні системи Ruukki підходять чтобы використання як для приватних будинків, скажем і для великих за розміром комерційних, сільськогосподарських та промислових будівлях.

Основні переваги:

  • найдовший гарантійний термін від перевіреного бренду
  • спеціальне покриття GreenCoat RWS, що гарантує високу стійкість до самого ультрафіолетового випромінювання та механічних пошкоджень
  • висока механічна міцність, що особливо важливо в умовах великого снігового навантаження
  • відмінна стійкість вплоть до корозії
  • легкість монтажу та багата кольорова палітра              

Технічні характеристики GreenCoat RWS

               

Детальна інформація оборона водостічні системи Ruukki  – www.ruukki.com/ukr/dlya-spozhyvachiv/produkty/vodostichna-systema
Детальна 3D інструкція з монтажу водостічної системи – https://youtu.be/j5MOxVFhrZA

 

 

               

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.