6 способів скоротити витрати на обслуговування техніки


Викoристaння дaниx, щo гeнeруються oблaднaнням, eкoнoмить вaші грoші зaвдяки дoпoмoзі в підтримці нaйкрaщoгo стaну обладнання і в запобіганні незапланованих простоїв. Нижче показані шість способів, вслед допомогою яких отримані дані можуть допомогти в управлінні обладнанням і зниженні витрат.

1. Профілактичне технічне обслуговування

Використовуйте переваги електронних попереджень в (видах регламентації і виконання всіх рекомендованих робіт з технічного обслуговування і ремонту.

2. Аналіз робочих рідин S•O•S

Систематично відбирайте проби масла, холодоагенту і гідравлічних рідин, зверніться поперед фахівців компанії «Цеппелін Україна» с целью проведення аналізу на знос, потім швидко прийміть заходи получи и распишись підставі результатів і рекомендацій фахівця з моніторингу стану (CMС).

3. Технічні інспекції

Постоянно виконуйте перевірки на наявність диму, витоків, погіршення експлуатаційних показників і т.п. Надсилайте електронні звіти для перевірку фахівцям «Цеппелін Україна» с целью використання в програмі моніторингу стану.

4. Своєчасний поправка до появи несправностей

Використовуйте дані обладнання та електронні попередження с целью раннього виявлення проблеми. Швидко складайте графік ремонту в целях запобігання поломок і зниження витрат сверху ремонт.

5. Навчання оператора

Практичні распорядок експлуатації значно впливають для експлуатаційні показники і знос компонентів. Дистанційно контролюйте повсякденну роботу оператора в целях визначення можливостей навчання та заохочення ради хорошу роботу.

6. Ведення обліку

Автоматичний збір даних історії машини, терміну служби компонентів і операційних витрат. Такий запис допомагає визначати високі витрати либо проблемні зони, відстежувати технологічний процес і підвищувати вартість машини возле перепродажі.

Фахівці компанії «Цеппелін Україна» пропонують високоякісне професійне сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування, оперативну діагностику несправностей і їх усунення. Телефонуйте: 0 800 300 350.

Комментарии закрыты.