Дoступ, коль потрібно – металеві сходи сверху горище FAKRO

У кoжнoму будинку з пoxилим дaxoм є гoрищe, якe інкoли викoристoвують як житлoвe приміщeння. Тa  зaзвичaй цe місцe слугує склaдoм про збeрігaння нaйрізнoмaнітнішиx речей, як-с інструменти, різдвяні прикраси, ялинки та навіть меблі.

 

У таких випадках слід забезпечити надійний подступ на горище. Важливо, щоб була можливість безпечно підніматися нагору та (за)просто заносити туди важкі речі. Приставки не- завжди розмір приміщення дозволяє збудувати стаціонарні сходи. Поперед того ж малоймовірно, що ми будемо використовувати їх настільки непрестанно, щоб це виправдало їх застосування. Или в таких випадках чудовим рішенням стануть складні металеві сходи.

В Україні лідером з виробництва сходів получай горище є компанія FAKRO. Асортимент складається зі сходів з дерев’яними нежто металевими драбинами різних конструкцій. Власне у цій статті ми детальніше напишемо насчет найпопулярніші моделі металевих сходів нате горище.

Міцні і надійні

Міцна і надійна фасон сходів на горище LMK Komfort –  оптимальний варіант у розрізі ціна/якість. 3-ні сегментні сходи витримують навантаження давно 200 кілограм. Перфорація для металевих сходинках призначена угоду кому) захисту від ковзання. Сходи укомплектовані гумовими наконечниками та поручнем на більшого комфорту. Призначені к приміщення висотою 280 см.

 

Исполнение) високих приміщень

Для особливо високих приміщень  ідеальним варіантом стануть сходи получай горище LMP.  Вони призначаються исполнение) приміщення висотою до 366 см! Спеціальний довший телескопічний леер полегшить піднімання догори.

 

З ножичною будовою драбини

Беззаперечно, найцікавішою моделлю є сходи нате горище ножичного типу LST. Розмір вильоту драбини значно менший, адже конструкція передбачає її «витягування». Ви мелочёвка можете регулювати кут розкладання. І ще одним важливим плюсом є тетька, що довжину сходів можна регулювати відносно висоти приміщення. Сиречь стандартна висота драбини коливається в діапазоні 250-280 см. Також можна додатково додати чи зняти сходинки.

 

Всі сходи оснащені термоізоляційною кришкою білого кольору. Исполнение) цих моделей сходів коефіцієнт опору проникнення тепла дорівнює R=0,91 m²C/Bт. А це означає, що вони будуть надійно захищати житлове приміщення від проникнення холоду з неопалюваного горища.

 


Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.