Бульдозер CAT D11T – неперевершена потужність


Гігaнт бульдoзeр CAT D11T відрізняється нeймoвірнoю пoтужністю, якa дійснo врaжaє. У гірничoдoбувній гaлузі він нaйбільш ширoкo рoзкривaє свoї мoжливoсті, і зрівнятися з ним пo силі неважный (=маловажный) може ніяка інша тип.

Розробники цього бульдозера оснастили його додатковим електронним функціоналом, який у рази підвищив продуктивність. Кабіна агрегату продумана задолго. Ant. с дрібниць, комфортна і безпечна с целью оператора. Багато уваги інженери приділили її захисту від шумів, вібрацій і вентиляції.

Основні роботи, що виконуються CAT D11T, – розпушування і важкі бульдозерні роботи. Присутствие розпушуванні застосовуються багатостоєчні й одностоєчні розпушувачі. Вони забезпечують високу якість розпушування і здатні швидко проникати в твердий матеріал. Крім цього пресс забезпечили різними відвалами зі сталі високої міцності, які можуть витримувати колосальні навантаження.

Переваги моделі бульдозера CAT D11T

  • Щоб знизити рівень шуму фасон може оснащуватися кожухами і шумоізоляцією угоду кому) мотора CAT, комплектом шумоізолюючих щитів, спрямовуючими колесами.
  • Муляж бульдозера CAT D11T оснащена автоматичною системою перемикання передач і це дозволяє знижувати витрату пального.
  • Сингония VIMS 3G збирає дані ради стан агрегату: показники температури, тиску, інші показники робочих вузлів.
  • Гусениці, виходячи з умов і виду робіт, можуть оснащуватися підібраними черевиками з відмінною конструкцією і типорозміром. Самоё гусенична стрічка – унікальна конструкція. Завдяки підшипникам ковзання вона незамінна с целью роботи на високій швидкості рядом збільшеному навантаженні.
  • Мотор бульдозера — C32 ACERT повністю відповідає вимогам Tier 4 Final.
  • Постачання більшої частини запчастин здійснюється опціонально. Також компанією надається величезний спектр послуг у плані технічного обслуговування.
  • Експлуатаційна маса CAT D11T 104 590 кг.

Володіючи певною мірою універсальними властивостями, пресс можна переобладнати і під багатофункціональну машину-штовхач (ментенер), і в розпушувач порід. Модель використовує в якості відвалів ковші різноманітної конструкції з характеристиками, які відповідають даній лінійці важкої техніки.

В розділі Пресс Cat ви знайдете детальну інформацию сообразно всьому асортименту бульдозерів.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.